“ЛНР” встановлює на дорогах КПП. Будуть шукати диверсантів

“ЛНР” встановлює на дорогах КПП. Будуть шукати диверсантів

Угрупування “ЛНР” заборонило рух автомобілів під час комендантської години та розставило по окупованій території блокпости, на яких будуть оглядати транспортні засоби.

Про це йдеться в “указі”, підписаним головою угрупування “ЛНР” Леонідом Пасічником.

Зазначається, що в період дії заборони на перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях забороняється рух транспортних засобів. Але є винятки. Зокрема, Пасічник дозволив рух машин швидкої допомоги, пожежної, аварійної газової служби, військових колон, авто зі спецперепусткою та деяких інших.

В “документі” повідомляється, що в межах “здійснення заходів щодо боротьби з диверсійно-розвідувальними формуваннями” силовики угрупування можуть перевіряти автомобілі в водіїв в них. На дорогах будуть виставлені стаціонарні КПП. Крім того, угрупування організує маневрені групи”, які теж будуть перевіряти транспорт і водіїв.

Заборона пересуватися вулицями протягом комендантського часу діє з 2014 року, проте в Луганську було чимало “вийнятків”, коли приватні автомобілі мали “спецперепустки”. Зокрема, ними користувалися таксисти.

Як повідомляла Реальна Газета, Росія готує новий масований ракетний удар по Україні, він можливий 22 або 23 грудня

Залишити відповідь