“ЛНР” масово відправляє своїх силовиків на фронт

“ЛНР” масово відправляє своїх силовиків на фронт

Угрупування “ЛНР” почало роздавати повістки своїм правоохоронцям, а на їх місце призначає силовиків з Росії.

Про це розповів у Telegram голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він уточнив, що мова йде про правоохоронців-колаборантів, які перейшли на бік Росії. Їм масово роздають повістки та відправляють на фронт, а на звільнені місця призначають “своїх” людей з різних російських регіонів.

Крім того, цивільне населення потрібно колаборантам лише до фейкових “виборів” у вересні. Ремонт, який окупанти роблять, насправді неякісний.

“Сєвєродончани все частіше скаржаться на низьку якість показових ремонтів багатоповерхівок. Поки загарбницькі ЗМІ повідомляють про сотні відновлених будинків, незадоволені місцеві жителі публічно звертаються до окупаційної влади”, — пояснив Лісогор.

У якості прикладу Лисогор навів “ремонт” будинку по вулиці Гагаріна. За його словами, у багатоповерхівці вікна встановили нерівно та значно меншого розміру. Двері зняли та встановили не скрізь, а під’їзди взагалі залишилися без них.

“Системи водо- та теплопостачання перебувають у напівдемонтованому стані. Вже кілька місяців як роботи зупинено. Підрядник із міста поїхав. Кажуть, що до втручання ремонтників будинок перебував у кращому стані, ніж зараз”, — пише Лисогор.

Реальна Газета теж отримувала подібні повідомленні від місцевих жителів. Замість капітального ремонту люди отримують компенсацію, яка не може покрити вартість нового житла.

Залишити відповідь