Кримських вчителів навчають, як брехати дітям про окупацію півострова

Кримських вчителів навчають, як брехати дітям про окупацію півострова

Серед вчителів, які працюють в окупованому Криму, поширюють методичку з проведення позакласних “патріотичних” занять, де немає згадки про “зелених чоловічків”.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“В розпорядженні Центру Національного Спротиву опинилась методичка, за допомогою якої окупанти мають промивати мізки школярам 10-11 класів. Ключове – ворог взагалі не згадує про роль російських військових в процесі окупації півострова”, — сказано в повідомленні.

Так, окупація півострова подана не як акт агресії, а як “возз’єднання Криму з російською федерацією”. І нібито людей не змушували голосувати чи голосувала лише частина населення, а “референдум” захотіли провести самі кримчани, незадоволені політикою українського уряду.

Школярам розповідають про нібито “протести” місцевих мешканців та створеними ними “загонів місцевої самооборони”. Проте про російських військових, які зайшли в Крим та яких називали “вєжлівими люльми” та “зеленими чоловічками” в методичці згадки нема. Насправді вони за допомогою зброї та бронетехніки допомагали захоплювати півострів.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти вдягають на дітей з окупованої території військову форму та змушують брати участь у пропагандистських заходах.

Залишити відповідь