ЗСУ перетнули кордон Луганської області і рухаються у напрямку Кремінної, — ISW

ЗСУ перетнули кордон Луганської області і рухаються у напрямку Кремінної, — ISW

Українські військові після захоплення Лиману Донецької продовжують рухатися в бік Луганської області та вже перетнули адміністративний кордон.

Про це йдеться у повідомленні Інституту вивчення війни (ISW).

Так, в Інституті з посиланням на геолокаційні кадри зазначають, що ЗСУ продовжують наступ на схід від Лимана і, можливо, прорвали кордон Луганської області у напрямку Кремінної.

Також аналітики повідомили, що захисники України успішно просуваються на північ від Лимана, тобто на кордоні Харківської та Луганської областей на захід від Сватового і звільнили від окупантів Борову, Шейківку, Ізюмську та Дружелюбівку.

Крім того, в Інституті заявили про значні успіхи, яких українські військові у період із 2 по 3 жовтня досягли на півночі Херсонської області. Зокрема, йдеться про звільнення таких населених пунктів, як Михайлівка, Гаврилівка та Новоолександрівка.

“Українські успіхи в Херсонській області струшують і без того вразливий інформаційний простір РФ. Окупанти все частіше звинувачують розвідку НАТО у викритті слабких місць російської оборони та закликають російські війська готуватися до міських боїв та розробляти нові оборонні позиції”, – йдеться у звіті.

Зазначається, що найелітніші російські військові підрозділи продовжують дедалі більше деградувати у міру того, як триває війна.

Як повідомляла Реальна Газета, в Луганську продовжується мобілізація. Комісари військкоматів змінюють тактику

Залишити відповідь