В окупованій Горлівці зникають дівчатка, а “мер” закликає шукати відверті чати в телефонах дітей

В окупованій Горлівці зникають дівчатка, а “мер” закликає шукати відверті чати в телефонах дітей

Голова окупаційної адміністрації Горловки Іван Приходько закликав батьків дівчат віком від 10 до 14 років перевіряти переписку дітей в соціальних мережах, бо в місті з’явилися випадки зникнення дівчат такого віку.

Про це від заявив на своїй сторінці в Телеграм.

За останні дві доби в Горлівці з дому пішли дві дівчинки. Одну з них пізніше знайшли в Донецьку. Іншу поки — ні. За словами Приходька, дівчата були учасницями чата в одній із соціальних мереж, де викладався контент “сексуального характеру”.

Призначений Росією “мер” закликав батьків перевіряти телефони дітей на наявність такого чату та повідомляти про це місцевих силовиків.

Чи стала знайдена дівчинка жертвою злочину, Приходько не уточнив. Також він не уточнив, яке відношення інтернет-чат має до втечі дитини з дому.

В соціальних мережах припускають, що зникнення дівчат пов’язане з великою кількістю російських військових, які є в окупованій Горлівці.

Як повідомляла Реальна Газета, від початку року з окупованих територій Луганської та Донецької областей до Росії під приводом “лікування” було вивезено понад 100 тисяч дітей.

Залишити відповідь