Фейковий “мер” Сєвєродонецька Моргунов та його команда отримали нові підозри

Фейковий “мер” Сєвєродонецька Моргунов та його команда отримали нові підозри

Очільник окупаційної адміністрації Сєвєродонецька в Луганській області Микола Моргунов та інші колаборанти з його команди, отримали нові підозри. Їх оголосили в розшук.

Про це повідомляє Національна поліція України.

У повідомленні напряму не називають ім’я Моргунова, проте озвучують його посаду — “голова адміністрації міста Сєвєродонецьк ЛНР”. Він співпрацював з окупантами ще з 2014 року, а до повномасштабного вторгнення був “главою адміністрації міста Брянки “ЛНР”.

До діяльності псевдооргану влади він залучив проросійськи налаштованих мешканців регіону. На посаду “заступника голови” було призначено колишню керівницю одного з відділів Департаменту соцзахисту населення Луганської обласної ВЦА, яка після вересневих “виборів” 2023 року стала “главою ради міського округу міста Сєвєродонецьк”.

Так, зараз створене росіянами “управління освіти” очолила ексначальниця підрозділу Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА, яка займалася господарськими питаннями.

Цих людей підозрюють у поширенні проросійських наративів на публічних заходах, які вони влаштовують за підтримки “уряду ЛНР” та РФ.

Крім того, фігуранти проводять збори з налагодження роботи “органів влади” в захопленому місті, дають інтерв’ю пропагандистським медіа, де відкрито підтримують державу-агресора та встановлену ним владу, утвердження окупації частини території України.

Їм інкримінують організацію та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та її окупаційною адміністрацією, спрямованих на її підтримку, та активну участь у таких заходах, вчинені організованою групою.

Фейковий “мер” Сєвєродонецька Моргунов та його команда отримали нові підозри

Як повідомляла Реальна Газета, російські пропагандисти показали відео з окупованого Рубіжного, куди напередодні впала російська авіабомба. На ролику жителі дякують окупантам “за порятунок” від боєприпасу, який вони самі впустили на місто.

Залишити відповідь