Екс-мер Куп’янська Геннадій Мацегора помер у лікарні Москви… але це не точно. Кілька днів тому на нього скоїли замах (ОНОВЛЕНО)

Екс-мер Куп’янська Геннадій Мацегора помер у лікарні Москви… але це не точно. Кілька днів тому на нього скоїли замах (ОНОВЛЕНО)

Колишній міський голова Куп’янська Харківської області Геннадій Мацегора ніби помер від поранень, отриманих кілька днів тому внаслідок замаху. Про це повідомляли російські Telegram-канали Mash та Baza.

За інформацією каналів, Мацегора помер в одній із лікарень Москви, куди його доправили в критичному стані після замаху.

Напад на колаборанта було скоєно 7 червня в місті Старий Оскіл Бєлгородської області РФ.

Невідомо, хто саме стріляв у колаборанта, але про напад на нього повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Перед початком повномасштабного вторгнення РФ Геннадій Мацегора обіймав посаду мера міста Куп’янськ Харківської області.

Після початку вторгнення Мацегора добровільно пішов на співпрацю з російськими окупантами. Він також підписав протокол про створення окупаційної адміністрації Харківської області.

Мацегора втік до Росії восени 2022 року, коли ЗСУ звільнили Куп’янськ під час контрнаступальної операції на сході Харківської області.

21:18 ОНОВЛЕНО:

Наразі інформація про смерть Мацегори потребує перевірки, оскільки акаунт “Вконтактє”, де була розміщена ця інформація, виявився фейковим.

Як повідомляла Реальна Газета, у березні цього року в захопленому росіянами Бердянську Запорізької області було ліквідовано чиновницю окупаційної адміністрації, яка готувала проведення “виборів”.

Нагадаємо, 6 грудня 2023 року в Підмосков’ї було знайдено мертвим Іллю Киву — колишнього депутата Верховної Ради, який втік до РФ після початку повномасштабного вторгнення.

Залишити відповідь