Донецький мобільний оператор “Фенікс” шпигуватиме за користувачами

Донецький мобільний оператор “Фенікс” шпигуватиме за користувачами

На окупованій частині Донецької області місцевий мобільний оператор “Фенікс” запустив процедуру ідентифікації абонентів нібито з метою протидіяти шахраям.

Про це заявили в пресслужбі оператора.

Абонентів попередили, що їм може прийти спеціальне SMS, отримавши яке треба швидко йти до одного із сервісних центрів та там проходити ідентифікацію. Робиться це нібито для того, щоб попередити факти шахрайство.

“Процедура ідентифікації абонентів допомагає попередити факти телефонного шахрайства та різні неприємні ситуації, пов’язані з неправомірним використанням телекомунікаційних послуг”, — намагалися пояснити у мобільного оператора.

Тим, у кого на момент розсилки сповіщень телефон був поза зоною дії, як уточнює оператор зв’язку, направлять повідомлення повторно.

В пресслужбі “Фенікса” стверджують, що ідентифікація потрібна, щоб довести “правомірність користування абонентським номером”. Тим, хто ідентифікацію не пройде, відключать номер.

Для проходження перевірки треба прийти в сервісний центр з мобільним телефоном з активованою SIM-картою та одним із документів, який посвідчує особу. Це може бути паспорт, тимчасове посвідчення особи, військовий квиток тощо.

Як повідомляла Реальна Газета, після атаки на Луганськ, угрупування “ЛНР” знову заявило про відключення мобільного інтернету.

Залишити відповідь