Дідусю, який втік з Очеретиного, видали новий паспорт взамін знищеного окупантами

Дідусю, який втік з Очеретиного, видали новий паспорт взамін знищеного окупантами

84-річному Івану Яковичу довелося пішки тікати з Очеретиного на Донеччині без документів, бо росіяни відібрали документи.

Про це повідомляє NV.

Селище Очеретине заходиться за 15 кілометрів від Авдіївки. У березні ЗСУ відійшли із селища. Місцевих жителів намагалися евакуювати заздалегідь.

“Було страшно, дуже. Але не те що вб’ють, а те, що повезуть в Росію. Оце я дуже злякався, дуже не хотів, бо я українець”, – каже дідусь.

Окупанти забрали український паспорт у чоловіка і він дуже турбувався за його відновлення. Попри те, що втрата самого документа не означає втрату громадянства, він казав, що відчуває ніби його позбавили права називатися українцем.

Коли пенсіонер вибрався з окупації, працівники благодійного фонду Схід SOS допомогли відновити документи.

Як повідомляла Реальна Газета, підрозділи Сил оборони України у березні цього року були змушені відступити з населених пунктів Новомихайлівка, Бердичі та Семенівка Донецької області заради збереження життя та здоров’я військовослужбовців.

98-річна бабуся Лідія Степанівна 10 кілометрів самотужки пробиралася на підконтрольну територію з окупованого Очеретиного у Донецькій області. Замість втраченого в окупації житла вона втримала у подарунок будинок від банку.

Залишити відповідь