Армагеддону не буде. Буданов розповів про ситуацію на сході

Армагеддону не буде. Буданов розповів про ситуацію на сході

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов прогнозує, що ситуація на сході України буде складною ще місяць, але до катастрофи справа не дійде.

Про це він заявив в інтерв’ю The Philadelphia Inquirer.

“Хороша новина полягає в тому, що ніякого Армагеддону не буде. Погана новина полягає в тому, що ситуація досить складна. Вона залишатиметься такою щонайменше місяць, і легшою не стане”, — сказав він.

Буданов додав, що Україна зробить все можливе, щоб “мінімізувати російські успіхи”. Водночас, він сказав, що “утримається від відповіді”, коли його попросили спрогнозувати, чи вдасться ЗСУ втримати Часів Яр.

Майбутне бойових дій очільник ГУР бачить у перенесенні боїв на територію РФ за допомогою безпілотних систем.

“Я виступав за це з перших днів війни, відкрито заявляючи, що поки війна локалізована на нашій території, вона не торкнеться Росії. Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на російській території, і будемо заходити тим далі, чим більше у нас буде для цього ресурсів. І Росія почала це відчувати”, – сказав він.

Як повідомляла Реальна Газета, у Донецькій області російські окупаційні війська просунулися в районі Торецька. Вони захопили залишки зруйнованого ще до повномасштабного вторгнення селища Шуми.

Залишити відповідь